Gui Sportsklubb - Gjellum

Gui Sportsklubb - Gjellum

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 20 Oct
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Fri 22 Oct
kl 18:00 - 11:00
Festsal m/kj
Sat 23 Oct
kl 12:00 - 11:00
Festsal m/kj
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 19:00
festsal GUI
Mon 25 Oct
kl 19:30 - 22:00
Festsal
Wed 27 Oct
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Fri 29 Oct
kl 18:00 - 22:00
festsal
Sat 30 Oct
kl 12:00 - 11:00
Festsal m/kj
Sun 31 Oct
kl 14:00 - 20:00
Festsal m/kj
Mon 1 Nov
kl 19:30 - 22:00
Festsal
Wed 3 Nov
kl 11:00 - 16:00
Festsal
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Sat 6 Nov
kl 12:00 - 12:15
Festsal m/kj
Mon 8 Nov
kl 19:30 - 22:00
Festsal
Wed 10 Nov
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Fri 12 Nov
kl 18:00 - 22:00
festsal
Sat 13 Nov
kl 08:00 - 00:00
Festsal m/kj
Mon 15 Nov
kl 19:30 - 22:00
Festsal
Wed 17 Nov
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Sat 20 Nov
kl 12:00 - 11:00
Festsal m/kj
Mon 22 Nov
kl 19:30 - 22:00
Festsal
Wed 24 Nov
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 25 Nov
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Fri 26 Nov
kl 12:00 - 11:00
festsal m/kj
Mon 29 Nov
kl 19:30 - 22:00
Festsal
Wed 1 Dec
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 2 Dec
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Fri 3 Dec
kl 11:00 - 11:00
Festsal m/kj
Mon 6 Dec
kl 19:30 - 22:00
Festsal
Wed 8 Dec
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 9 Dec
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Sat 11 Dec
kl 15:00 - 00:00
Festsal m/kj
Wed 15 Dec
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
Thu 16 Dec
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Thu 23 Dec
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Thu 30 Dec
kl 19:00 - 20:30
Festsal
Fri 21 Jan 2022
kl 12:00 - 12:00
Festsal m/kj
Sat 5 Feb 2022
kl 12:00 - 11:00
festsalen
Sat 12 Feb 2022
kl 12:00 - 11:00
Festsal m/kj GUI
Sat 5 Mar 2022
kl 12:00 - 11:00
Festsal m/kj
Sat 26 Mar 2022
kl 12:00 - 11:00
Festsal m/kj
Fri 6 May 2022
kl 18:00 - 23:00
Festsal m/kj
Sat 7 May 2022
kl 08:00 - 23:30
Festsal m/kj
Sat 4 Jun 2022
kl 12:00 - 14:00
Festsal m/kj
Thu 16 Jun 2022
kl 18:00 - 00:00
festsal m/kj
Sat 18 Jun 2022
kl 12:00 - 11:00
Festsal m/kj
Mon 20 Jun 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Tue 21 Jun 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Wed 22 Jun 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Thu 23 Jun 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Fri 24 Jun 2022
kl 08:00 - 16:00
Festsal m/kj
Mon 8 Aug 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Tue 9 Aug 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Wed 10 Aug 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Thu 11 Aug 2022
kl 08:00 - 16:30
Festsal
Fri 12 Aug 2022
kl 08:00 - 16:00
Festsal m/kj
Sat 24 Sep 2022
kl 18:00 - 22:00
Festsal m/kj
Sun 25 Sep 2022
kl 08:00 - 22:00
Festsal m/kj
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 18 Oct
kl 19:30 - 22:00
Festsal
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:30 - 22:00
Festsal
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 09:00 - 18:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 12:00 - 22:00
festsal
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Sun 3 Oct
kl 08:00 - 18:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 18:00 - 22:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 17:00 - 13:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 16:30 - 18:00
Festsal GUI
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 08:00 - 22:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 18:00 - 08:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 10:00 - 22:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 12:00 - 22:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 20:00
Festsal GUI
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 08:00 - 22:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Sat 11 Sep
kl 08:00 - 23:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Fri 10 Sep
kl 18:00 - 23:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 16:00 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 20:00 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 17:00 - 22:00
Festsal
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 08:00 - 23:30
Festsal m/kj
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 12:00 - 22:00
Festsal
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 20:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 15:30 - 17:00
Festsal GUI
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 17:30 - 22:00
Festsal GUI
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:00 - 20:30
Festsal
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 08:00 - 12:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Fri 20 Aug
kl 18:00 - 23:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 20:00
Festsal GUI
  Les mer  
Sat 14 Aug
kl 10:00 - 11:00
Festsal m/kj
  Les mer  
Fri 13 Aug
kl 08:00 - 16:00
Festsal HIL
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 08:00 - 16:00
Festsal HIL
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 08:00 - 16:00
Festsal HIL
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 08:00 - 16:00
Festsal HIL
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 08:00 - 16:00
Festsal HIL
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 08:00 - 16:30
Festsal m/kj
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 08:00 - 16:30
Festsal m/kj
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:00 - 21:30
Festsal HIL
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 08:00 - 16:30
Festsal m/kj
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 08:00 - 16:30
Festsal m/kj
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:30 - 21:00
Festsal HIL
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:30 - 21:00
Festsal HIL
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 21:00
Festsal HIL
  Les mer  
Sun 30 May
kl 08:00 - 20:00
Festsal HIL
  Les mer  
Wed 26 May
kl 17:30 - 21:00
Festsal HIL
  Les mer  
Mon 24 May
kl 16:00 - 21:00
Festsal
  Les mer  
Wed 19 May
kl 17:30 - 21:00
Festsal HIL
  Les mer  
Wed 12 May
kl 17:30 - 21:00
Festsal HIL
  Les mer  
Wed 5 May
kl 17:30 - 21:00
Festsal HIL
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 20:00 - 22:00
Festsal HIL
  Les mer  
Powered by: Bloc